krabičková dieta & chutné obědy Praha, Plzeň a okolí

Vše o přípravě stravy

vseOpriprave01.jpg

Jídla připravují profesionální kuchaři podle jídelníčků sestavených nutričními odborníky. Dbáme na správný poměr základních živin (bílkovin, tuků a sacharidů) a správně nastavený energetický příjem jednotlivých stravovacích programů. Vedle klasického jídelníčku nabízíme i variantu i pro vegetariány a diabetiky. Vaříme z čerstvých surovin, jejichž kvalitu vždy pečlivě kontrolujeme.

 

Jídlo připravujeme v konvektomatu, moderním kuchařském zařízení, které využívá k vaření páru a umožňuje tak uchování důležitých minerálních látek, vitamínů a chuťových vlastností jídel. Díky tomuto zařízení dokážeme vařit téměř bez přidaného tuku. Jídla připravujeme ve výrobně s moderní kuchyní sloužící výhradně na přípravu krabičkové stravy.

 

Vaříme z plnohodnotných potravin, které nejsou průmyslově upravovány. Základem jsou celozrnné obilniny a výrobky z nich, různé druhy luštěnin, vždy čerstvá zelenina a ovoce a kvalitní mléčné a masné produkty. Pravidelně zařazujeme do jídelníčku ryby. Suroviny doplňujeme o vybrané biopotraviny od místních dodavatelů. K přípravě stravy používáme výhradně mořskou sůl, kvalitní olivové oleje a pravidelně využíváme čerstvé bylinky, různá semínka a ořechy. Zakládáme si na chuti a pestrosti stravy a recepty pravidelně obměňujeme. Při přípravě stravy nepoužíváme žádné konzervační látky ani dochucovadla, nevaříme z polotovarů a nenajdete u nás ani žádné smažené pokrmy.

 

Jídla jsou balena do jednorázových plastových krabiček o různých velikostech. Tyto krabičky jsou následně uzavřeny tenkou fólií pomocí speciálního stroje. Fólii před konzumací stravy z krabičky jednoduše sundáte. Každá krabička má nálepku s označením, zda se jedná o snídani, svačinu, oběd apod. Zabalené krabičky jsou umístěné do igelitových tašek a označené Vašim jménem.

Přejeme Vám dobrou chuť!