krabičková dieta & chutné obědy Praha, Plzeň a okolí

Jak to funguje

1
2
3
4
5
6
7

Ušetřete čas za nákupy a vaření

Vše uděláme za Vás!

Naši kuchaři Vám připraví chutné jídlo na celý den z kvalitních a čerstvých potravin podle zásad zdravé výživy. Získáte tak energeticky a nutričně vyváženou stravu se správnou dávkou základních živin, vitamínů a minerálů.

OBJEDNEJTE SI CELODENNÍ STRAVU, 3 JÍDLA NA DEN NEBO OBĚDY

Jídla Vám dovezeme v chlazených plastových krabičkách

Pokud chcete mít stravu zajištěnou na celý den, dovezeme Vám 5 jídel. Set obsahuje snídani, oběd, večeři a 2 svačiny. Vybrat si můžete i tzv. zdravé minimum se 3 jídly, tj. se snídaní, obědem, večeří. Pokud řešíte stravu do zaměstnání, vyberte si z nabídky několika obědů a svačin. Nabídka obsahuje i polévky a zeleninové saláty. Podrobné jídelníčky najdete na našich stránkách.

Vybere si každý

Nabízíme různé diety, plníme speciální požadavky

Můžete si vybrat z několika programů vhodných pro hubnutí, nebo zdravý životní styl s cílem udržení ideální váhy. Nabízíme diety  pro vegetariány a diabetiky. Umožníme Vám výměnu některých potravin, které nemůžete jíst z důvodu nesnášenlivosti. Rádi Vám předem poradíme a pomůžeme s výběrem vhodné varianty stravy.

Zkuste týden, měsíc nebo 2 měsíce

Čím delší odběr, tím lepší cena pro Vás

Stravu si můžete objednat na týden, měsíc nebo 2 měsíce. Nabízíme 2 varianty odběru - se sobotou (odběry Po-So) a bez soboty (odběry Po-Pá). Objednat stravu si můžete přes internet, případně mailem či telefonicky. Odběr stravy je možné kdykoli přerušit, např. z důvodu dovolené apod. Stejně tak není problém v průběhu odběru změnit kalorickou variantu stravy či druh diety, pokud Vám současná nebude vyhovovat.

Jídlo dovezeme na domluvené místo

Působíme v Praze, Plzni, Rokycanech a Berouně

Doprava je zajištěna v chladících boxech, aby nedošlo k přerušení chladícího řetězce. U rozvozu si zvolíte, zda chcete stravu doručit večer den předem, nebo až druhý den ráno (ranní rozvozy jsou možné v současné době jen v Plzni). Jídlo dostanete vždy na 2 dny dopředu. Je to velmi pohodlné a časově úsporné!

krabičky uložíte do lednice

Ohřejete je v mikrovlnné troubě

Po vyzvednutí nebo dodání si krabičky uložíte do lednice. Jídla, která se konzumují teplá, si ohřejete v mikrovlnné troubě. Před ohřevem krabičku jednoduše na pár místech shora propícháte.

Shoďte přebytečná kila!

S krabičkovou dietou je to jednoduché!

Vařit energeticky vyvážená jídla každý den není pro každého jednoduché. Spolehněte se proto na profesionály a nastartujte změnu životního stylu ještě dnes. Těšte se z výborného jídla a přitom shoďte přebytečná kila! Ušetřete čas a místo nakupování a vaření se věnujte věcem, které máte rádi!