krabičková dieta Praha

krabičková dieta & chutné obědy Praha, Plzeň a okolí
Napište nám
731 652 822 po-pá 8:00-16:00
Objednat  
 

Proč si vybrat Adifit

 

Kvalita

 

Strava na míru

 

Flexibilita

 

Odbornost

 
 
 

  Jíte často, nepravidelně a ještě k tomu nezdravě?

  Přemýšlíte jak zhubnout a zároveň mít dostatek energie?

  Chcete si udržet svou optimální váhu a cítit se dobře?

  Chcete si zlepšit nebo upevnit své zdraví?

  Hledáte zdravé a chutné stravování do zaměstnání?

  Nemáte čas si připravovat nutričně vyvážené pokrmy
nebo neumíte vymýšlet pestrý jídelníček?

Pak to zkuste s naší krabičkovou dietou! Vaříme pro vás již 9 let a s přípravou kvalitních a zdravých jídel máme zkušenosti. Naučíte se jíst v pravidelných intervalech a po malých porcích. Na každý den Vám připravíme 5 čerstvých a chutných jídel. Vybrat si můžete ale i variantu se 3 jídly na den nebo si objednat zdravé a chutné obědy a svačiny do zaměstnání. Už po pár dnech pocítíte, že lepší a pravidelné stravování Vám dodá spoustu nové energie. Zároveň se můžete těšit na první shozená kila, která půjdou při pravidelném užívání krabičkové diety dolů.

 

4 DŮVODY, PROČ SI VYBRAT ADIFIT

KVALITA

Vysoká kvalita jídel je pro nás prioritou. Začínáme výběrem kvalitních surovin od osvědčených dodavatelů, jejich správným zpracováním a uvařením. Jídla připravujeme podle nutričně správně sestavených jídelníčků, na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Dbáme na čerstvost surovin a pestrost jídel, velkou pozornost věnujeme dobré chuti každého jídla. Ve srovnání s jinými krabičkovými dietami obsahuje strava Adifit nižší množství cholesterolu díky upřednostňování rostlinných bílkovin před živočišnými, což má zásadní vliv na prevenci rychle se rozšiřujících civilizačních onemocnění. V roce 2012 získala společnost Adifit ocenění kvality v rámci velkého testu krabičkových diet MF DNES.

 

STRAVA NA MÍRU

V rámci stravovacích programů nabízíme několik energetických řad pro ženy a muže. Každý si tak může zvolit optimální energetický příjem, s jehož výběrem mu samozřejmě poradíme. Vybrat si můžete i vámi preferovanou variantu diety - klasickou, vegetariánskou či diabetickou (dietu pro vegany nyní připravujeme).
Největších výsledků samozřejmě dosáhnete volbou celodenní stravy (5 jídel denně), nicméně vybrat si můžete i tzv. zdravé minimum, které obsahuje 3 jídla denně (snídani, oběd a večeři) a které lze během dne vhodně doplnit čerstvým ovocem a zeleninou. Pokud řešíte zdravé stravování v práci, můžete využít naší nabídky obědů a svačin, které dodáváme do firem. V případě potravinových alergií vám vybrané potraviny po dohodě ze stravy odstraníme či nahradíme.

 

FLEXIBILITA

Možnost změny v průběhu odběru stravy je samozřejmostí. To se týká především změny energetické řady nebo typu diety, dále změny z celodenního stravování na 3 jídla/den a naopak. Změnit si můžete i místo rozvozu či termín jejího doručení. Krabičkovou dietu lze kdykoli přerušit. O vynechaná jídla nepřijdete, posunou se vám na konec odběru. Odebírat stravu můžete i jen v určité dny v týdnu. Nic není problém, změny je jen potřeba nahlásit s dostatečným předstihem, zpravidla 4 dny předem.
S našimi zákazníky pravidelně komunikujeme a snažíme se vycházet vstříc jejich požadavkům. Jsme rádi za každou připomínku či návrh, jak dál zlepšovat naše produkty a služby.

 

ODBORNOST

Vysokou odbornost našich služeb zajišťují naši specialisté, výživový poradce a lékař. Jako naši klienti získáváte zdarma odbornou vstupní konzultaci, kdy vám v průběhu 30 min. poskytneme konkrétní doporučení pro snížení váhy a zlepšení vašeho zdraví. Poté, co s vámi výživový poradce projde vstupní dotazník, dostanete rady ke změně životního stylu, stravovacích návyků a doporučení pohybových aktivit. V Plzni zajišťujeme vyšetření na přístroji InBody, které vám ukáže, jak pracuje váš metabolismus, pomůže nastavit vhodný stravovací program a ověřit na kontrolních vyšetřeních účinnost diety.

 

S KRABIČKOVOU DIETOU ADIFIT

si pochutnáte

podpoříte své zdraví

se naučíte správně jíst

šetříte čas

sázíte na kvalitu

Programy a ceny

Program ÚČINNÉ HUBNUTÍ pro ženy a muže

od 0 za 5 jídel na den

Žena
Žena +
Muž
Muž +

Program účinné hubnutí pro ženy

Program je určen pro ženy, které chtějí snížit svou váhu přirozeným způsobem bez rizika jo-jo efektu, mají sedavé zaměstnání a jejich pohybová aktivita je nízká. Program je také vhodný ke snižování váhy u osob drobnější postavy a seniorů. Program nabízíme v klasické a vegetariánské variantě, obě varianty upravujeme pro diabetiky.

 

Program účinné hubnutí pro ženy +

Program je určen pro ženy, které chtějí snížit svou váhu přirozeným způsobem bez rizika jo-jo efektu, jejich pohybová aktivita během dne je vyšší, mají fyzicky náročnější zaměstnání nebo se aktivně věnují sportu. Tento program je také vhodný ke snižování váhy u osob mohutnější postavy. Program nabízíme v klasické a vegetariánské variantě, obě varianty upravujeme pro diabetiky.

 

Program účinné hubnutí pro muže

Program je určen pro muže, kteří chtějí snížit svou váhu přirozeným způsobem bez rizika jo-jo efektu, mají sedavé zaměstnání a jejich pohybová aktivita je nízká. Program je také vhodný ke snižování váhy u osob drobnější postavy a seniorů. Program nabízíme v klasické a vegetariánské variantě, obě varianty upravujeme pro diabetiky.

 

Program účinné hubnutí pro muže +

Program je určen pro muže, kteří chtějí snížit svou váhu přirozeným způsobem bez rizika jo-jo efektu, jejich pohybová aktivita během dne je vyšší, mají fyzicky náročnější zaměstnání nebo se aktivně věnují sportu. Tento program je také vhodný ke snižování váhy u osob mohutnější postavy. Program nabízíme v klasické a vegetariánské variantě, obě varianty upravujeme pro diabetiky.

 

Program AKTIVNÍ ŽIVOT pro ženy a muže

od 0 za 5 jídel na den

Žena
Žena +
Muž
Muž +

Program aktivní život pro ženy

Program je určen pro ženy, které se chtějí zdravě stravovat a nepotřebují již více hubnout, mají sedavé zaměstnání a jejich pohybová aktivita je nízká. Program je také vhodný k udržení optimální váhy u osob drobnější postavy a seniorů. Program nabízíme v klasické a vegetariánské variantě, obě varianty upravujeme pro diabetiky.

 

Program aktivní život pro ženy +

Program je určen pro ženy, které se chtějí zdravě stravovat a nepotřebují již více hubnout, jejich pohybová aktivita během dne je vyšší, mají fyzicky náročnější zaměstnání nebo se aktivně se věnují sportu. Tento program je také vhodný k udržení váhy u osob mohutnější postavy. Program nabízíme v klasické a vegetariánské variantě, obě varianty upravujeme pro diabetiky.

 

Program aktivní život pro muže

Program je určen pro muže, kteří se chtějí zdravě stravovat a nepotřebují již více hubnout, mají sedavé zaměstnání a jejich pohybová aktivita je nízká. Program je také vhodný k udržení optimální váhy u osob drobnější postavy a seniorů. Program nabízíme v klasické a vegetariánské variantě, obě varianty upravujeme pro diabetiky.

 

Program aktivní život pro muže +

Program je určen pro muže, kteří se chtějí zdravě stravovat a nepotřebují již více hubnout, jejich pohybová aktivita během dne je vyšší, mají fyzicky náročnější zaměstnání nebo se aktivně se věnují sportu. Tento program je také vhodný k udržení váhy u osob mohutnější postavy. Program nabízíme v klasické a vegetariánské variantě, obě varianty upravujeme pro diabetiky.

 
 

Program ZDRAVÉ MINIMUM pro ženy a muže

od 0 za 3 jídla na den

Žena
Muž

Program zdravé minimum pro ženy

Program je určen pro ženy, které se chtějí zdravě stravovat, a kterým stačí 3 kvalitní a chutná jídla denně. Chybějící svačiny lze v případě potřeby doplnit z vlastních zdrojů, např. čerstvým ovocem a zeleninou. Program nabízíme v klasické a vegetariánské variantě, obě varianty upravujeme pro diabetiky.

 

Program zdravé minimum pro muže

Program je určen pro muže, kteří se chtějí zdravě stravovat, a kterým stačí 3 kvalitní a chutná jídla denně. Chybějící svačiny lze v případě potřeby doplnit z vlastních zdrojů, např. čerstvým ovocem a zeleninou.

 

Ceny dopravy

Plzeň 70 Kč/1 rozvoz (210 Kč/týden)
Praha 130 Kč/1 rozvoz (390 Kč/týden)

Ceny rozvozů pro okolí Plzně a Prahy dle domluvy. Stravu zavážíme 3x týdně (na po+út, st+čt, pá+so).

Příplatky stravy

DIA úpravy pro 5 jídel denně 15 Kč/den
DIA úpravy pro 3 jídla denně 10 Kč/den

Ceny za úpravy stravy pro alergiky dle domluvy.

Program CHUTNÉ OBĚDY a svačiny do zaměstnání

149 za jeden oběd

Všichni

Program chutné obědy a svačiny do zaměstnání

Program je určen pro všechny, kteří se chtějí správně a kvalitně stravovat v zaměstnání. Nabízíme rozvoz chutných a lehce stravitelných jídel do firem a úřadů v Plzni a okolí. Na pondělí až sobotu si můžete vybírat z několika obědů a svačin. Většina jídel je vegetariánských nebo veganských, každý den jsou v nabídce i dva obědy s kvalitním libovým masem a jednou týdně si můžete objednat oběd s rybou.

Varianta oběda Kč/ks
Oběd 1 (klasický) 149 Kč
Oběd 1 (klasický s rybou) 169 Kč
Oběd 2 (klasický) 149 Kč
Oběd 3 (vege/vegan) 149 Kč
Oběd 4 (vege/vegan) 149 Kč
Polévka 59 Kč
Svačina 1 (vege/vegan) 69 Kč
Svačina 2 (vege/vegan) 69 Kč
Svačina 3 (vege/vegan) 69 Kč

Ceny jsou platné od 21.12.2023.

 

Fotogalerie

Ukázka krabičkové diety Ukázka krabičkové diety Ukázka krabičkové diety
 
 
Ukázka krabičkové diety Ukázka krabičkové diety Ukázka krabičkové diety Ukázka krabičkové diety Ukázka krabičkové diety Ukázka krabičkové diety
 
Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha
 
Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha
 
Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha
 
Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha
 
Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha
 
Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha
 
Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha
 
Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha
 
Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha Krabičková dieta Praha
 

 

Jídelníček